fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.uaТури вихідного дня

Вихідні – це маленька відпустка

ЧИТАТИ ДАЛІ


Тури вихідного дня
Тури вихідного дня-це прекрасний спосіб провести вихідні далеко від шумного міста. Одноденні тури – найпопулярніші. Об’єкти зазвичай знаходяться на відстані від 20 до 200 км. Вибираючи такий вид відпочинку, ви можете поєднати приємне з корисним.  Під час поїздки ви почуєте цікаву шляхову інформацію від професійного екскурсовода, а також побуваєте в різних музеях і парках. Корпоративні тури вихідного дня часто замовляють компанії для того, щоб колектив міг приємно провести вихідні, ближче познайомитися один з одним. Корпоративна культура часто є надійним інструментом для зв’язування колективу в єдине ціле. У співробітників формується позитивне ставлення до самої компанії і результатами своєї роботи. Спільна поїздка – один із способів мотивації і згуртування персоналу компанії. Сімейні тури вихідного дня дають можливість провести вікенд разом. Адже з огляду на наш сучасний скажений темп життя, у нас не завжди залишається час для спілкування з близькими.
Чому саме ми?

Чесні ціни:  Агенція Горящих Путівок “Марко Тревел” пропонує найкращі ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам в широкий вибір, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за не дуже велику ціну відпочинок на в будь-якій країні стане для Вас незабутнім насолодою.

Повний спектр послуг: Наші послуги на сьогоднішній день не обмежуються тільки продажем путівок та екскурсій. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки – проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу – також вимагають допомоги професіонала.

Гарантія якості: Туристичне агентство “Марко Тревел” відноситься до свого завдання організувати відпочинок з великою відповідальністю. Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій – від бізнес-класу до економ-класу, від корпоративних запитів великих підприємств до організації відпочинку для маленької сім’ї. Гарантію якості і справедливу вартість підтверджено позитивними відгуками наших замовників і неодноразовим зверненням саме до нас!


Типи турів

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×