fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.uaГірськолижні тури

Для любителів зимового відпочинку

ЧИТАТИ ДАЛІ


Гірськолижні тури
Гірськолижний туризм – комбінований вид туризму, що включає елементи наступних видів: лікувально-оздоровчий, рекреаційний, спортивний аматорський, екологічний туризм. Гірськолижний туризм – яскраво виражений сезонний вид туризму. Даний вид туризму має цілий ряд особливостей. Перш за все це особливості засобів розміщення в гірськолижному туризмі. Розміщення передбачено в спеціалізованих готелях типу гірських шале, архітектурно вписаних в навколишній пейзаж. Поблизу готелів обов’язкова наявність підйомників. Існує кілька видів підйомників: бугельні, крісельні, кабіна, гондольні. Готелі розташовані поблизу гірськолижних трас.

Серед різних видів активного відпочинку гірськолижне катання найбільше залежить від природних умов. Першорядне значення має наявність протягом чотирьох п’яти місяців в році щільного сніжного покриву. Іншими факторами, що зумовлюють зручності і привабливість гірськолижного відпочинку, є: висота місцевості, особливості рельєфу, погодні умови гірськолижного сезону, характер рослинності, відсутність лавинної і селевий небезпеки і, безумовно, різноманітність і унікальність ландшафтів.

Кількість  снігу, який випадає залежить не тільки від висоти, але і від розташування району, близькості його до моря, спрямованості гірських хребтів, рослинності.
Чому саме ми?

Чесні ціни:  Агенція Горящих Путівок «Марко Тревел» пропонує найкращі ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам в широкий вибір, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за не дуже велику ціну відпочинок на в будь-якій країні стане для Вас незабутнім насолодою.

Надійні партнери: Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші. За кілька років досвіду в туризмі, фахівці турагентства “Марко Тревел”отримали значну кількість надійних закордонних партнерів-це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіа перельоти.

Повний спектр послуг: Наші послуги на сьогоднішній день не обмежуються тільки продажем путівок та екскурсій. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки — проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу — також вимагають допомоги професіонала.

Гарантія якості: Туристичне агентство «Марко Тревел» відноситься до свого завдання організувати відпочинок з великою відповідальністю. Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій — від бізнес-класу до економ-класу, від корпоративних запитів великих підприємств до організації відпочинку для маленької сім’ї. Гарантію якості і справедливу вартість підтверджено позитивними відгуками наших замовників і неодноразовим зверненням саме до нас!


Типи турів

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×