fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua


Єгипет
Єгипет – країна, в якій літо цілий рік, Єгипет – країна, в якій не буває зими … Єгипет це Єгипет … Хто не був в Єгипті – не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля … не знає, що таке справжній відпочинок, не знає, як це чудово – вирватися в літо посеред зими!

Єгипет – чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури. Тіні богів, мумії фараонів, загадкові сфінкси і величні гробниці – ці поняття відомі навіть самим далеким від історії людям. Велика кількість історичних пам’яток світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс – все це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.Корисна інформація


Гарячі тури в Єгипет

Географія

Сьогоднішній Єгипет – найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території – Синайський півострів – знаходиться в Азії. Кордон між двома континентами проходить по Суецькому каналу. Площа країни складає 1 001 449 км2, з них 96% займає пустеля і лише 4% – землі, які обробляються по берегах Нілу. На півночі країну омиває Середземне море, на сході – Червоне море. П’ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля і Синай.

Клімат

На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на решті території – тропічний пустельний. Влітку жарко. З травня по вересень температура повітря в Каїрі днем становить приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий + 20-25 градусів. На півдні країни спекотніше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. В цілому нічна температура градусів на десять нижче, ніж днем.

Самий гарячий період: з липня по жовтень. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні. Особливо Луксор, де, в долині Царів, може бути гаряче до ознобу. З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною.

Кухня
Знайомство з національною кухнею – це один із способів перейнятися духом країни, зрозуміти і дізнатися її зсередини. Чудову нагоду дізнатися традиції країни і оцінити пишноту її національних страв дає нам Єгипет, надавши на смак будь-якого з нас вражають різноманіттям страви. Практично всі готелі Єгипту розміщують в собі національні ресторани і кафе, в меню яких ви обов’язково знайдете страви єгипетської кухні.


Популярні напрямки

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×