fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua

Марокко – хіт-парад кращих пляжів

Марокко - хіт-парад кращих пляжів

Ви бували коли-небудь в місці, де зібрано стільки курортів відразу, що вам доводилося вибирати, де ви сьогодні будете відпочивати? А влітку ви любите їздити туди, де море, сонце і спека?
Якщо ви відповіли ствердно на друге питання, і плануєте провести свою літню відпустку десь біля південного моря, не пропустіть можливість побувати в Марокко! Там стільки курортів, пляжів і просто місць для приємного відпочинку, що ви весь відпущений вам час відпочинку зможете пересуватися від одного містечка до іншого, куштуючи нові і нові насолоди і способи розслаблення. Повірте, пляжі Марокко, розташовані на узбережжі Атлантики і Середземного моря – саме те, що обов’язково варто побачити і спробувати кожному, хто  поважає себе любителю відпочинку на морі.
Один з таких приголублених сонцем і морем пляжів, це Cаліда, яку ще називають Блакитний Перлиною. Саліда – пляж, що ідеально підходить саме вам, ким би ви не були, і що б не любили. Крім вічно теплого піску, і розслабляючого сонця, тут є чому здивуватися: любителі природи оцінять буйство дерев, що оточують пляж, а шанувальники архітектури – красу міського порту. Тут можна і спортом позайматися в своє задоволення – гостям пропонують пограти в гольф, теніс, або вибрати один з безлічі видів водних розваг, під які відведена ціла приморська бухта.
Ще один пляжний курорт, який просто зобов’язаний вас зачарувати – це магазан, один із середземноморських пляжів. Тут ви по-новому осмислити поняття «розкіш». Природно, в обов’язкову програму будь-якого відпочиваючого входять пункти «поніжитися на сонці» і «поблаженствовать під тихий плескіт середземноморських хвиль». Сам пляж виглядає як справжня медина – старовинний квартал північноафриканського міста, що стоїть тут не одну тисячу років -буйние сади, багата архітектура, і все буквально всипане розвагами. Магазан готовий скласти до ваших ніг все багатство курортних розваг – від вивчення місцевої культури, до дайвінгу та, знову ж таки, гольфу.
Наступна зупинка нашого Марокканської подорожі – Агадір, що вважається одним із самих приголомшливих пляжів в світі. Тут знову є всі традиційно-нетрадиційні, самобутньо-марокканські курортні втіхи, які тільки і чекають того, щоб ви їх вкусили. Що тут дійсно вражає – так це багатство вибору: кожний знайде заняття (або спосіб неробства) собі до смаку. Тут добре і чудесним, теплим, але не жарким, золотим влітку, і взимку, коли в самій атмосфері на пляжі особливо гостро відчувається дух пустелі.
Що найприємніше – в Агадире є один пляж, вдало прихований від основної маси туристів пагорбами. Причому пляж цей не простий – тут колись були споруди, від яких тепер, через століття, залишилися лише мальовничі руїни. Цей пляж просто чудовий, особливо тому, що легкий бриз з Атлантики створює унікальний клімат – оптимальний для засмаги, але абсолютно позбавлений звичної духоти жарких місць.
Ці три пляжі – лише мала частина курортів, які вам обов’язково варто відвідати в свою подорож по Марокко. Ні про що не хвилюйтеся, і просто готуйтеся до максимуму задоволення – Марокко це одна з тих країн, які закохують у себе з того моменту, як ваша нога ступає на їх землю, і не відпускають до самого від’їзду.


Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×