fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.uaЕкотури

Дозволять бути ближче до природи

ЧИТАТИ ДАЛІ


Екотури
В даний час екотуризм стає все більш популярним. Всі втомилися від ізоляції, яку несуть в собі блага цивілізації. Багато хто не усвідомлює цього, але втомилися всі – звідси хвороби. Найголовніша відмінна риса екотуризму – занурення людини в красу і чистоту  природи, а також в самобутність того краю, де проходить екологічне подорож. Екотуризм передбачає дбайливе ставлення до природи, сприяє її охорони і підвищує екологічну культуру мандрівників. З іншого боку екотуризм знаходиться десь посередині між звичними видами туризму і екстримом. У екотуризм немає ризику, а ось відчуття великої пригоди максимально. Жити в незвичних місцях і умовах, пити чисту воду з джерел, купатися в гірських річках і водоспадах більш ніж незвично. Але ж вода в джерелі жива, в ній є все, що потрібно для людини. Таку воду не дасть ніякої фільтр! Екотуризм одночасно пізнавальний і споглядальний. Він поєднує в собі спокій і помірні спортивні навантаження. Екотуризм не вимагає від мандрівника ніякої спеціальної підготовки. Насолоджуватися походами по диких місцях може практично будь-яка людина. Важливо не забувати головний принцип екологічних подорожей – не шкодити природі і завжди пам’ятати, що ми у неї в гостях і на правах гостей.
Чому саме ми?

Чесні ціни:  Агенція Горящих Путівок «Марко Тревел» пропонує найкращі ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам в широкий вибір, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за не дуже велику ціну відпочинок на в будь-якій країні стане для Вас незабутнім насолодою.

Надійні партнери: Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші. За кілька років досвіду в туризмі, фахівці турагентства “Марко Тревел”отримали значну кількість надійних закордонних партнерів-це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіа перельоти.

Повний спектр послуг: Наші послуги на сьогоднішній день не обмежуються тільки продажем путівок та екскурсій. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки — проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу — також вимагають допомоги професіонала.

Гарантія якості: Туристичне агентство «Марко Тревел» відноситься до свого завдання організувати відпочинок з великою відповідальністю. Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій — від бізнес-класу до економ-класу, від корпоративних запитів великих підприємств до організації відпочинку для маленької сім’ї. Гарантію якості і справедливу вартість підтверджено позитивними відгуками наших замовників і неодноразовим зверненням саме до нас!


Типи турів

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×