fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua


Туреччина
Туреччина – це не тільки сонце, пляжі і дискотеки, а й давня культура. У цій країні є такі архітектурні пам’ятники, на які необхідно подивитися навіть людям, котрі побували в Елладі або Китаї. Туреччина – це країна, в якій мріють провести свій відпочинок мільйони людей. Для когось ця мрія втілюється в реальність, комусь щастить менше, але факт залишається фактом: Туреччина – це рай на землі.Корисна інформація


Гарячі тури в Туреччину

Географія

Туреччина – міжконтинентальна країна. Азіатська частина Туреччини (розташована на Анатолийском плоскогір’я) становить 97% держави і відділена від європейській частині Туреччини Босфорським протокою і Мармуровим морем. Площа Туреччини становить 783 562 кв км. Із заходу країна омивається Егейським морем, з півночі – Чорним морем і Середземним морем – з півдня. На сході країни переважає гірський рельєф, тут же протікають річки Євфрат і Аракс, і знаходиться найвища точка країни – гора Арарат (5 137 м).

Клімат

Клімат країни середземноморський. Найсприятливіший час для відпочинку в Туреччині – період з квітня по травень і з вересня по жовтень. Погода в цю пору року  сприяє екскурсії по Стамбулу, а центральна Анатолія тішить прохолодою. Щоб уникнути москітів до Туреччини слід приїжджати до середини червня. Для пляжного відпочинку дуже вдалий час – з середини травня до вересня, коли на узбережжі Середземного моря стоїть тепла погода. На Чорне море найкраще приїжджати з квітня по вересень.

Кухня

Турецька кухня відрізняється різноманітністю і простотою рецептів, а також високою якістю використовуваних інгредієнтів, що гарантує відмінні смакові відчуття. Багатовікове панування на турецьких землях Османської імперії залишило сучасної Туреччини гастрономічні традиції, в яких простежуються кулінарні риси Центральної Азії, Близького Сходу та Балкан.


Популярні напрямки

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×