fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua


Таїланд
Таїланд – древня країна Сіам, оповита легендами, в останні роки став доступний для широкого кола туристів. Наших співвітчизників комфортний відпочинок в Таїланді привертає мальовничою природою, розвинутою туристичною інфраструктурою, всілякими розвагами, чистими пляжами і чистим морем, а також спрощеною системою в’їзду. Найпопулярнішими пляжними курортами Таїланду є Бангкок, Паттайя, Крабі, Хуахін, Ча-Ам, Районг, острова Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуї. Тут Таїланд пропонує готелі різного рівня комфортності з власними пляжами, нічні клуби і масажні салони. Але Таїланд – це не тільки море і сонце, країна з древньою культурою і звичаями зуміла зберегти свою самобутність, пам’ятники архітектури і храми.


tailand5
tailand4

Корисна інформація


Гарячі тури в Таїланд

Географія

Таїланд розташований в Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході і Сіамської затоки на південному сході. Його форма нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд “країною слона”, а королівським символом є білий слон. Загальна площа території – 513 115 км2, що приблизно дорівнює території Франції. Столиця Таїланду – Бангкок (тайською “Крунг Теп” – “Місто ангелів”) є найбільшим містом країни.

Клімат

Майже весь Таїланд знаходиться в субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що й обумовлює високу середньорічну температуру – +28 C в поєднанні з мусонним кліматом. Протягом року в Бангкоку температура змінюється від + 350C в квітні до 170 у грудні. Опадів випадає понад 1000 мм на Менамськой низовини, менше 900 мм на плато Корат, у гірських районах до 3000 мм (місцями більше) на рік. Тривалість дощового сезону від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основних пори року: гарячий, сезон дощів і холодний. У холодний період (листопад – лютий) середньомісячна температура в Бангкоку падає до +25 C, а на півночі країни – до +20 C, тоді як в жаркий досягає + 30-35 C і вище. Тому сильно рекомендується носити одяг легку; не синтетику, а бавовна.

Кухня

Основу тайської кухні, як і зазвичай в Азії, становить рис. Рис може подаватися з м’ясом, рибою, морепродуктами. Ще однією популярною основою для тайських страв є локшина, яка також відрізняється великою різноманітністю: пшенична, рисова, яєчна, локшина з борошна бобів мунг. У своєму раціоні тайці використовують дуже багато гострих спецій, найбільш поширеною з яких є тайське каррі, яке тайці називають «kaeng» (Каенг). Гостроти часом так багато, що просто дух захоплює, коли зачерпнеш ложку Том-Яма.


Популярні напрямки

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×