fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua


Іспанія
Іспанія – країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу. Країна, яка зігріває теплом після довгої зими, побутових проблем і робочих авралів, занурює в атмосферу свята і романтики, з новою гостротою пробуджує давно забуті почуття, бажання відчувати життя в усіх його проявах, будить старі і народжує нові мрії, дарує натхнення творити, змінювати себе і своє життя. Іспанія – країна-пристрасть, країна-натхнення, країна, яку Ви полюбите з перших же днів.


isp1
isp2
isp3

Корисна інформація


Гарячі тури в Іспанію

Географія

Держава на південному заході Європи, займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією і Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається затокою Біськайським, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем і Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать декілька груп островів, найзначнішими з яких є Балеарські острови в Середземному морі і Канарські острови в Атлантичному океані, що лежать на відстані понад тисячу кілометрів на південь, навпроти африканського узбережжя. Великі міста Іспанії: Аліканте, Бадахос, Барселона, Валенсія, Віго, Кадіс, Картахена, Ла-Корунья, Малага, Мурсія, Сантандер, Сарагоса, Севілья, Таррагона, Уельва, Хіхон.

Площа країни складає 504750 км кв. Піренейські гори, що протягнулися майже на 485 км від Біскайської затоки до Середземного моря, є природною межею між Іспанією і Францією. Проте найголовнішою топографічною межею Іспанії є обширне, майже не має великої рослинності центральне плато Месета, що знаходиться на висоті близько 610м над рівнем моря.

Клімат

Іспанія є однією з найбільш південних і гарячих європейських країн, це середземноморська держава з цілком типовим для даного регіону кліматом. Тут досить тепла зима і помірно жарке літо, а на всесвітньо відомих курортах. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.

Кухня

Національна іспанська кухня – це поєднання величезної кількості різних кулінарних шкіл. У кожному регіоні країни існують свої традиції і всі вони можуть значно відрізнятися один від одного. Їжа в Іспанії – загальнонаціональний культ з стародавнім корінням. Страви іспанської кухні ввібрали мавританські і давньоримські традиції, елементи африканської і французької кухонь.


Популярні направлення

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×