fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.ua


Франція
Франція, ах ця Франція … Напевно, найпривабливіша країна світу. Кожна людина, хоча б раз в житті, хоче побувати у Франції.
Франція – це країна, яка уособлює красу і розкіш, вишуканий смак і історичну спадщину багатьох епох, загадкову чарівність старовини і молодість сучасних поколінь.

Франція – це дивовижні ландшафти та історичні міста, чудове вино і незвичайна кухня, унікальна культура і серце моди.

Вона вабить своєю атмосферою і тим чудовим чарівністю, яке, як аромат кращих французьких парфумів, не можна описати, а можна тільки відчути …

Відпочинок у Франції насичений враженнями і приємними емоціями. Лувр, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Бастилія, модні бутики – і безліч інших асоціацій виникає при згадці про Францію.Корисна інформація


Гарячі тури у Францію

Географія

Франція займає західну частину Європейського материка. Завдяки своєму географічному та геополітичному розташуванню Францію нерідко називають «центральною країною Західної Європи». Франція має одночасний вихід до Атлантичного океану, Середземного моря і через Ла-Манш у Північне море та контролює головні гірські системи Західної Європи, межує з Андоррою, Бельгією, Люксембургом, Німеччиною, Швейцарією, Італією та Іспанією. За формою її територія вписується в шестикутник (французи так і називають свою країну — шестикутник).

У Франції представлені три різних типи рельєфу — високі гори, древнє плато і рівнини. Західні і північні райони Франції — рівнини і низькогір’я. В центрі і на сході — середньовисотні гори. На південному заході — Піренеї. На південному сході — Альпи (найвища вершина Франції та Західної Європи — г. Монблан, 4807 м). Інші великі гірські системи окрім цих — Центральний Французький масив, Юра, Вогези та Севенни.

Великі ріки — Сена (найдовша річка країни, 1012 км), Рона, Луара, Рейн (вздовж кордону з Німеччиною).

Клімат

Франція лежить у помірних широтах і є єдиною європейською країною, яка розташована в чотирьох кліматичних зонах: атлантична (на заході), континентальна (в центрі і на сході),альпійська і середземноморська (на півдні).

Клімат Франції сприятливий для життя населення. Кліматичні умови досить різноманітні. Для Нормандії і Бретані характерним є морський клімат, що поширює свій вплив на всю західну частину країни. Особливо м’яким і вологим кліматом відрізняється Бретань, для якої характерна мала різниця між літніми та зимовими температурами, а також похмурі дні з сильними вітрами. Рівнини на південному узбережжі мають приємний середземноморський клімат: морози тут вкрай рідкісні, проливні дощі навесні і восени хоч і сильні, але короткочасні, а влітку дощів практично не буває. Південь Франції — регіон, де близько 100 днів у році дує «Містраль» — холодний сухий вітер з долини Рони.

Кухня

Французька кухня – національна кухня Франції. Умовно її можна поділити на дві основні гілки – регіональну народну і вишукану аристократичну.

До регіональної кухні відносяться блюда, які протягом століть готували жителі різних історичних областей країни. Аристократична французька кухня сформувалася при дворі Бурбонів, коли Париж став законодавцем світової моди. Її неповторні страви відрізнялися різноманітністю і вишуканістю.

Традиційна французька трапеза може починатися з закусок (hors d’oeuvre) (гарячих чи холодних закусок, якщо мова йде про ланчі), за якими слід суп, потім основна страва, салат і сир. Завершенням трапези служить десерт або фрукти. Основний закускою – сир, якого тут понад 200 сортів. Саме у Франції сформувалося таке блюдо як суп з прозорим бульйоном. Особливою гордістю французів є вина. Королі французьких вин – бордо і бургундське. Також всесвітньою популярністю користується коньяк.


Популярні напрямки

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×