fbpx
RussianUkrainian
Україна, м. Львів
вул. Кульпарківська, 93 офіс 120
(032) 242 18 89
(067) 273 60 01, (063) 468 81 07
info@markotravel.com.uaДомінікана


ЧИТАТИ ПРО КРАЇНУ


Домінікана
Як туристичний напрям Домініканська республіка зацікавить перш за все забезпечених любителів екзотики з акцентом на безтурботний  відпочинок в оточенні фантастично красивої природи. А ось чим Домінікана похвалитися не може, так це історичними пам’ятками – такі тут є хіба що в столиці Санто-Домінго. Втім, які повернулися з райських кущів туристи стверджують, що від цього Домініканська Республіка нітрохи не програє і дивлячись на їх умиротворені особи, ми в це беззастережно віримо!Корисна інформація


Гарячі тури в Домінікану

Географія

Географія Домініканської Республіки дуже неординарна за своєю суттю, і своєю унікальністю приваблює безліч туристів з усього світу, зокрема молоде покоління США. Домінікана знаходиться  на одному з островів Карибського басейну під назвою Гаїті і є другим за величиною державою після Куби в цьому регіоні.

Клімат

Клімат вологий, тропічний, пом’якшує в горах над рівнем моря і вітрами на березі, де розташовується столиця. Сухий сезон з листопада по квітень. Середньорічна температура коливається від + 23С ° до + 28С °. У самий жаркий сезон + 33С °. Сезон дощів триває з кінця весни до початку осені, коли можливі часті, але короткі зливи. Сприятливий час відвідування – з грудня по квітень.

Кухня

На домініканську кухню мали безпосередній вплив іспанські, французькі і африканські кулінарні традиції. Основна особливість кухні Домініканської республіки полягає не тільки в інгредієнтах того чи іншого блюда, але і в незвичайні способи приготування багатьох страв.


Популярні направлення

Заказать подбор тура

Ваше ім`я*

Ваш телефон*

Країна

×